česky english

 

Home

Počasí Mukařov

Kam na dovolenou

Dlouhodobá předpověď

Předpověď Wetterzentrale

Log File

Historie počasí Mukařov

Kontakt

Vstup pro registrované

 

 

Average Daily Temperatures (°C) in Tourist Cities

Just choose the right one!

 

 

 

 

 

 

JanuaryAprilJulyOctober
 ViewLocationHighLowHighLowHighLowHighLow
Acapulco (Mexico)3122312332253225
Amsterdam (Netherlands)511242113148
Athens (Greece)126191132222316
Auckland (New Zealand)231619131381711
Bangkok (Thailand)3221342633253224
Beijing (China)2-92073122197
Belgrade (Yugoslavia)3-21762716188
Berlin (Germany)2-31332313135
Bombay (India)2819322429253224
Cairo (Egypt)188281436213018
Calcutta (India)2713362432263223
Cape Town (South Africa)2113191216101812
Caracas (Venezuela)2413271626162616
Copenhagen (Denmark)2-21032213126
Dublin (Ireland)821231911146
Glasgow (Scotland)611231911126
Hamilton (Bermuda)2014221529232621
Helsinki (Finland)-3-86-1221473
Hong Kong (China)1911261932262921
Istanbul (Turkey)9215726181912
Jerusalem (Israel)135231031172715
Kingston (Jamaica)3019312132233123
Lagos (Nigeria)3123322528232923
Lisbon (Portugal)138181126172114
London (United Kingdom)721342313147
Madrid (Spain)1011763216199
Mexico City (Mexico)196251123122110
Montreal (Canada)-6-141112616134
Moscow (Russia)-6-138-1241381
Nairobi (Kenya)2512241421112512
Nassau (Bahamas)2518272131242923
Oslo (Norway)-1-7101231393
Paris (France)601652413157
Prague (Czech Republic)1-41342314127
Quebec (Canada)-7-167-12514113
Rio de Janeiro (Brazil)2923272124172519
Rome (Italy)12420831182312
San José (Costa Rica)2414261725172516
San Juan (Puerto Rico)2721282230243024
Seoul (Korea)1-81762921198
Singapore3023322431243123
Stockholm (Sweden)-1-570211394
Sydney (Australia)261823141772213
Taipei (Taiwan)1912251733242719
Tokyo (Japan)9-118929222113
Toronto (Canada)-1-81122616146
Vancouver (Canada)601352213147
Vienna (Austria)1-31452415137
Zurich (Switzerland)2-31652513146